NorthEast Monitoring Marka Holter Sistemleri

DR400

DR400, Northeast Monitoring, Inc.’ten holter serisindeki en küçük ve en çok özelliğe sahip cihazdır. Sadece 34 gram ağırlığında olan 1, 2 veya 3 uçlu “Patch” tarzı kaydedici uzun süre izleme ihtiyaçlarınızı çözer. 14 günlük Holter ve 30 günlük Event (olay) özellikleri ile bu çok fonksiyonlu kayıt cihazı, kardiyak olayları her 20 dakikada bir iletmek için Bluetooth teknolojisini kullanarak EKG iletimini gerçek zamanlıya yakın hale getirir. Ayrıca şarj edilebilen dahili bataryası sayesinde pil masrafını ortadan kaldırır.


DR200/HE

DR200 / HE, marketteki ilk 14 günlük Holter ve Event (olay) kaydedicisidir. Holter, Event veya Herikisi modlarında bir hastaya bağlanabilir. Holter’de, tamamen şarj edilmiş tek bir AA pil ve 500 MB veri kartı ile cihaz 14 güne kadar çalışabilir. DR200 / HE, HE / LX® Analysis ve LX® Event yazılımı ile uyumludur, ekipmanınızı en verimli şekilde kullanma esnekliğine sahip olursunuz ve zor kardiyak olaylarını yakalama olasılığınızı artırırsınız. Uygulamanız için en iyi çözüm ve hastanız için en iyi çözüm, ki bu da iyi bir kombinasyon!

DR300

NorthEast Monitoring DR300 Holter monitor and Event Recorder using Bluetooth wireless capabilities

Bazı özel özellikler, Kablosuz DR300 – Bluetooth – Ağ Geçidi kombinasyonunu benzersiz kılar. DR300 ün uzun süreli Holter özelliğiyle hiç bir ritmi kaçırmazsınız ve “kablosuz” erişimle kolaylıkla bağlantı kurarsınız. Cihazı yenilikçi Her İki modda da kullanın- uzun süreli Holter ile eşzamanlı Event (olay). “Kablosuz” özelliği açıkken, NorthEast Monitoring analiz istasyonunuza gönderilen olayları düzenli olarak kontrol edin. Sonuçlar kesin semptomlar gösteriyorsa, hastayı arayın ve çalışmayı tüm süreden önce sonlandırın.

HE/LX® Analiz Yazılımı

HE / LX® (Holter) Analiz yazılımı dört işlevsellik seviyesine sahiptir: Temel, Gelişmiş, Gelişmiş Artı ve Pro. Her yazılım seviyesi, çeşitli kullanıcı topluluğumuzun çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanmıştır.

Üzerine kurulduğu yazılım ve etkin dosya yapısı, sezgisel ve doğru hasta sonuçları üretmek için harcanan zamanı azaltmak için doktor ofisine, tarama hizmetine ve en zorlu kardiyak uygulamaya, en hızlı ve en kullanıcı dostu ortama sahiptir.

Bu birinci sınıf yazılım, ağ ortamlarını ve uzak ofis dışı ofis bağlantısını destekler.

Bazı tescilli özellikler, bu yazılımı benzersiz ve en üretken ve klinik ve teşhis topluluklarında en saygın hale getirir.